tmedia
Main content

Past competitions:

President's Lounge - Rd 6
Drawn 30/4/2016

Business Card Draw: The Hon. Peter Nixon AO
Raffle 1st: Mike Durkin
Raffle 2nd: Paul Digney

President's Lounge - Rd 3
Drawn 9/4/2016

1st Richard Simpson
2nd Mark Liddy

2016 Tigers Golden Ticket winner
Drawn 4/4/2016

Kevin Plant

President's Lounge - Rd 1
Drawn 24/3/2016

Raffle:
1st Prize – G. Burgess
2nd Prize – Adam Foster
3rd Prize – Tony Free
Business Card Draw – Chris Leat

AGL junior mascot
Drawn 7/9/2015

Ricky Reid

Homecoming raffle winners
Drawn 11/7/2015

1st - 2015 Toyota AFL Grand Final Experience (GFAFL 15/114) - Brett Vorhauer
2nd - Your ticket to this year’s Jack Dyer Medal - Chris Taranto
3rd - 9-carat drop chain earrings from Holloway Diamonds - John Mann
4th - $200 voucher to award-winning Coda restaurant - Dan Cronin

President's Lounge - Rd 15
Drawn 10/7/2015

Raffle:
1st – Paul Randles
2nd – Frank Coco
3rd – Bernie Bryant

Business Card Draw:
1st – Chelsea Mannix
2nd – Ben Fahey

President's Lounge - Rd 12
Drawn 19/6/2015

Raffle:
1st – Marshall Oppy
2nd – Glenn McConaghy
3rd – Brett Potter

Business Card Draw:
Clifford Karghoo

 

President's Lounge - Rd 9
Drawn 30/5/2015

 

Raffle:
1st - Joe Mifsud
2nd - Nick Reardon
3rd - Andrew Mulvogue
4th - Ben Bishop

Business Card draw:
Alex Splitt

Raffle winners for Yarra Park Room Function:
Alan Fancke
Andrew McGee

Jeep Junior Mascot competition

Lily Young

President's Lounge - Rd 7
Drawn 17/5/2015

Raffle:
1st prize: Cecile Elliot
2nd prize: Tracy Kennedy
3rd prize: Hamish Matheson

Business Card Draw - Cameron Doidge

President's Lounge - Rd 5
Drawn 2/5/2015

Raffle:
1st – Rodney Banks
2nd – Matthew McCrum
3rd – G Thompson

Business Card Draw - Stan Murphy

Inner Sanctum - Rd 5
Drawn 2/5/2015

Raffle - Stephen Mitchell

ME kick for goal completion winners

Winners:
-    Lianna Kovacevic
-    Trent Cornell
-    Rosie Bruni

Participants:
-    Peter Kovacevic
-    Trent Cornell
-    Joe Bruni

ME Bank coin toss
Drawn 27/4/2015

Karina Richmond

Round 2 post-match survey
Drawn 27/4/2015

Kate Quigley

Inner Sanctum raffle – Round 4
Drawn 24/4/2015

Billy Bryan 
President’s Function raffle – Round 4
Drawn 24/4/2015

1st prize – Geoff Dickerson
2nd prize – Don Roberts
3rd prize – Sally Richardson

President’s Function business card draw – Round 4
Drawn 24/4/2015

Ellen Sandell MP 

AGL junior mascot competition – Round 4
Drawn 22/4/2015

William Harcourt
Frida Hilgert

AGL Coin toss competition
Drawn 22/4/2015

Leanne Mansfield
President’s Lounge raffle – Round 2
Drawn 11/4/2015
1st – Michael Yates
2nd – Stefanie Maric
3rd – Denise Bartlett
President’s Lounge business card draw – Round 2
Drawn 11/4/2015
Rodney North
Inner Sanctum raffle – Round 2
Drawn 11/4/2015
Steven Heywood
TeamUp signed football
Drawn 7/4/2015
Tamara Leece
Elegance Tiles “Do you want to be on the G?”
Drawn 2/4/2015
Richard and Joshua Bourne
Best 22 signed guernsey
1/4/2015
Zac Serghis

*please note competition winners will be published on this website for a period of six months from competition draw date, at which point they will be archived. Please contact the Club if you require further information on competitions.